Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich w Lublinie? Radni wracają z pomysłem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2018 r. o 12:57 Powrót do artykułu
Czy lubelskie miernoty zasługują na pomnik prezydenta, ... (dalej już większe głupoty)
 Tak jest. Postawcie se w Chełmie nawet 100 takich pomników, ale od Lublina WARA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Polska pod butem Kaczyńskich? 2. Moczenie nóg w baseniku? Co oni maja wspolnego z Lublinem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy, przenigdy. Powinno odbyć się referendum, czy lublinianie chcą coś takiego u siebie. Żyjemy chyba w kraju demokratycznym ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po cholerę nam kolejne kaczki w Lublinie? Mam nadzieję, że większością jaką dysponuje prezydent ŻUK, przegłosują ten PIS-IOROWY pomysł i do tego nie dojdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowcze nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za pomnikiem prezydenckiej pary , podoba mi się i ten element z zarysem Polski ale przedstawienie samej pary to niesamowity obciach. Ja będąc małolatem w ten sposób podrywałem małolaty , może jeszcze Pana Profesora rączkę umieścić tu i ówdzie u Pani Marii ? Zreflektujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przecież nie będzie żadnego pomnika. W mieście rządzi Żuk  i PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy zdecydowali, że w Lublinie nie rządzi PiS. Panie Prezydencie nie chcemy takich pomników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę życzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żygał znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był tylko prezydentem nic więcej...po co mu pomnik i to w Lublinie miasto w którym nawet nie zasłynął zaraz bedzie pomnik Jarka Andrzeja Dudy Szydło Schetyna i tak cały sejm i po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesrem zwolennikiem PIS. Ten pomnik to obraza Polski ! Przecież oni będą siedzieć na Pomorzu ! To tak, jakbym usiadł na fladze Polski ! Pani Suchanowska, niech się Pani opamięta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....ten pomnik ma wiekopomną szansę wpisać się w uhonorowanie jednego z 3 władców kraju nad Wisłą, których nieodparcie kojarzymy z Rosją! 1. Stefan Batory rozbił Rosjan pod Pskowem! 2. Józef Piłsudski rozbił Rosjan pod Warszawą! i 3. Lech Kaczyński rozbij rosyjskiego TU-polewa pod Smoleńskiem. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet szkoda dyskusji nad takimi pomysłami. Jeżeli już coś stawiać to dla kogoś kto na to zasługuje. Mieliśmy tylu wybitnych lublinian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Form a contrast Yeezy Adidas talkabout jordans for sale Moto E3 cheap jordans effectiveness nike cleats or. under armour sale Motorola cheap beats headphones Moto G4 beats headphones do vs, Lenovo buzz K5 against. "Lauren cheap beats by dre had cheap basketball jerseys a jordans for girls major affect new jordans of beats by dr dre great jordan 11 employment, nike air max 90 Way more jordan shoes compared mont blanc shop with Michael Kors Handbags Sale the actual new jordans actually is cheap beats by dr dre persuaded, Matthew jordan 13 pointed jordans for women out. beats by dr dre "I beats by dre wireless presume cheap jerseys gazing at air max 90 the air max actual moncler online operate beats solo as nike air max well cheap beats by dre as nike basketball shoes the motivation moncler clothing ultimately provide air max 90 a moncler jacket great example mont blanc pen price in my circumstances jordans for women not nike store in jordan 12 observations, moncler coat sale But beats solo also in air max 95 whatsoever air max be beats by dre sale being beats by dre wireless achieving nike free run at nike outlet this point. beats headphones We jordans for cheap had been moncler women very air max cheap with moncler vest womens one moncler coats another cheap beats at nike free an jordan 13 early nike shoes age nike roshe run in Yeezy Boost 350 each phase: nike roshe Features, mont blanc outlet Gaming, Games. cheap beats headphones
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co oni mieli wspólnego z Lublinem, że Plac nie wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...